Aktualności

Oddech, stopy, oczy…

27-29 Kwietnia 2018, Lublin

Oddech, stopy, oczy…

Warsztat Metody Feldenkraisa w Lublinie, kwiecień 2018 z Göranem Mörkebergiem ze Szwecji

Warsztat ten skupi się na oddychaniu, stopach i oczach (a przeważnie na oddychaniu i wzroku). W trakcie warsztatu łagodnie i w ciekawy sposób będziemy zgłębiać jak OCZY I ODDYCHANIE wpływają na resztę nas.

Wiadomym jest, że bez oddychania nie możemy żyć, niewielu jednak wie, że oddech wpływa na całe nasze ciało I nasze całe życie.

Między innymi, wpływa on na to jak stoimy I jak używamy stóp. Istnieje również więź między naszymi stopami i oczami.

Oczy i stopy są połączone w kilku aspektach; traktujemy te rzeczy jak coś oczywistego i nie dbamy o nie. Stopy więzimy w ciasnych skarpetach, tkanych nie dla stop, a dla pięknego wyglądu. Oczy zmuszamy cały dzień do gapienia się na wyświetlacze telefonów, komputerów, telewizorów. I wspieramy je często w sposób, którego nie potrzebują.

Oczu używamy w sposób, z którego nie zdajemy sobie sprawy. Istnieje 7 różnych grup mięśni poruszających każdym okiem w trakcie jego użytkowania. Gdy wzrok się psuje, nabywamy okulary, a czasami oczom trzeba ruchu. To samo dotyczy stóp, kiedy bolą nas stopy, nabywamy ortopedyczne buty, co osłabia stopy zamiast pozwolić im na ruch, który by je wzmocnił.

Zastosujemy ćwiczenia Metody Feldenkraisa aby podkreślić te połączenia. Cieszę się na możliwość wprowadzenia Was w ekscytujący świat Feldenkraisa, oraz pokazania Wam jak nauczyć się oddychania, stania i patrzenia w sposób przyjemny.

Do zobaczenia w Lublinie, gdzie pomogę Wam poprawić Wasz wzrok, równowagę i oddychanie.

 

Göran Mörkeberg

[email protected]
www.feldengood.se
https://www.facebook.com/Feldengood/

godziny otwarcia
27.04 piątek 16:00 – 21:00
28.04 sobota 10:00 – 17:00
29.04 niedziela 10:00-17:00
cena 650 zł
lekcje indywidualne
26.04 po południu i 27.04 godziny popołudniowe – cena za lekcję indywidualną 200 zł