Aktualności

Warsztat emisji głosu

23, 25 Marca 2018, Lublin

Warsztat emisji głosu

Zapraszamy na warsztaty Kamila Dominiaka – poznaj siebie, poznaj siłę swojego głosu. Nowatorska formuła warsztatów polega na połączeniu lekcji świadomości poprzez ruch z pracą nad emisją głosu i ekspresją ciała. Warsztaty skupiają się na eksploracji indywidualnych zasobów naszych osobistych umiejętności ekspresyjnych, co w naturalny sposób pozwoli załagodzić, a czasem i zniwelować stres i szok związany z autoprezentacją i obudzić nieznany dotychczas komfort życia lub… pogłębić istniejący.

Pierwsze spotkanie z Kamilem już w marcu!!!

termin warsztatów:

23 Marzec 16.00-21.00

lub

25 Marzec 10.00-17.00

Cena warsztatów:

warsztat piątkowy(23 marzec) – 120 zł

warsztat niedzielny(25 marzec) – 150 zł

Dla uczniów i studentów przewidujemy zniżkę – 90 i 120 zł

 

Więcej informacji o prowadzącym :

Kamil Dominiak – Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2011) oraz kurs Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Po szczęśliwie zdanych egzaminach przystąpił do ostatniej fazy treningu dla nauczycieli głosu w metodzie Estill (Estill Voice Training)

Jako aktor pracował z teatrami muzycznymi w całym kraju, występując m.in. w musicalach „Shrek”, „The Rocky Horror Show”, „Jerry Springer – The Opera”, „La Cage aux Folles”, „Sweency Todd. Demoniczny golibroda z Fleet Street”. Aktualnie można go oglądać w Teatrze Muzycznym w Łodzi w musicalu „Les Miserables” w reż. Zbigniewa Maciasa w roli Enjorlasa.

Kamil prowadzi zajęcia z emisji głosu i śpiewu musicalowego w Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Białymstoku.

Prywatnie uwielbia podróże do Londynu.