Aktualności

2-letni kurs „Metoda Feldenkraisa – czym jest i jak z niej korzystać”

2-letni kurs „Metoda Feldenkraisa – czym jest i jak z niej korzystać”

UWAGA DLA OSÓB PRAGNĄCYCH WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAMKNIĘTYM WARSZTACIE METODY FELDENKRAISA DLA ZAINTERESOWANYCH TERAPEUTYCZNYM JEJ UJĘCIEM.

Tuż po okresie wakacyjnym, we wrześniu rozpoczynamy nowy, 2-letni kurs „Metoda Feldenkraisa – czym jest i jak z niej korzystać”.

Tym razem przewidujemy 2 grupy szkoleniowe w naszych ośrodkach w Lublinie i w Kaliszu. (Cieszymy się, że wreszcie możemy przekazać wam wspaniałą nowinę. Otwieramy filię Harmonyi w Kaliszu 🙂 Będzie to miejsce spotkań nie tylko z Metodą Feldenkraisa, ale również wielu warsztatów w duchu poznawania i odkrywania w sobie potencjału.

Ośrodek otwieramy już w lipcu i planujemy realizację pierwszych spotkań wakacyjnych z Metodą Feldenkraisa jak i 2-letniego Kursu metody. Szczegóły wkrótce!!) Podczas kursu poznasz i nauczysz się korzystać z metody, po to by rozwijać siebie i pomóc w rozwoju innym.

Swoją cenną wiedzę przekaże certyfikowany nauczyciel Metody Feldenkraisa, Ewa Paszkowska-Demidowska. Wspierać ją będą inni nauczyciele oraz osoby, którzy wykorzystują metodę na co dzień. Naszą intencją było stworzenie kursu wypełnionego dzieleniem się doświadczeniem tego, jak Metoda wpłynęła na zmiany na polu zawodowym i osobistym.

Dokładne informacje znajdą się w oddzielnych wydarzeniach na naszym facebookowym fanpage’u. Pytania i zapisy na warsztaty prosimy wysyłać na adres:

[email protected]